Motilium (domperidon)

Motilium

Motilium je lék proti nevolnosti a zvracení. Účinná látka domperidon způsobuje rychlejší průchod žaludečního obsahu do střeva. Motilium navíc méně rychle dráždí centrum pro zvracení v mozku. Výsledkem je rychlý pokles nevolnosti a zvracení. Motilium si můžete objednat online v jedné z lékáren spolupracujících s Nova-lekarna.com.

Kde koupit Motilium za nejlepší cenu v České republice?

Naše online lékárna je připravena nabídnout vám nákup Motilium 10 mg za nízkou cenu bez lékařského předpisu. Dobírka po celé České republice.

Počet tabletCena
90Kč 738.50
180Kč 1240.68
270Kč 1742.88
360Kč 2245.03

Co je Motilium?

Motilium je lék proti nevolnosti a zvracení. Účinná látka domperidon způsobuje rychlejší průchod žaludečního obsahu do střev. Motilium navíc méně rychle dráždí centrum pro zvracení v mozku. Výsledkem je rychlý pokles nevolnosti a zvracení.

K čemu se lék používá?

Motilium se předepisuje při nevolnosti a zvracení, které se objevují například v důsledku migrény, gastrointestinálních problémů, nevolnosti z pohybu nebo užívání léků. Tablety působí rychle a jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let.

Jak se přípravek Motilium užívá?

Tabletu spolkněte celou a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Motilium je nejlepší užívat před jídlem. To napomáhá rychlejšímu nástupu účinku léku. Pokud se vaše příznaky během několika dní nezmírní, obraťte se na lékaře. Bez porady s lékařem neužívejte Motilium déle než sedm dní v kuse.

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let (od 35 kg tělesné hmotnosti): třikrát denně jednu 10 mg tabletu.
Tento léčivý přípravek není vhodný pro děti mladší 12 let. Nikdy neužívejte více než tři tablety denně. Před prvním užitím přípravku si pečlivě přečtěte příbalovou informaci.

Nežádoucí účinky

Léky mohou někdy způsobit nežádoucí účinky. To však neplatí pro všechny pacienty. Mezi nežádoucí účinky, které se mohou vyskytnout, patří:

  • sucho v ústech;
  • střevní křeče;
  • průjem;
  • bolesti hlavy;
  • ospalost;
  • závratě.