Aldactone (spironolakton)

Aldactone

Hledáte účinný způsob a spolehlivý lék na snížení vysokého krevního tlaku, rizika otoků a srdečního selhání? Aldakton (spironolakton) je doporučován mnoha terapeuty pro svůj překvapivý mechanismus účinku.

Pokud máte málo času a chcete se vyhnout fyzickým lékárnám, můžete si objednat přímo z naší online lékárny a nechat si produkt doručit domů na několik kliknutí. Zjistěme bez dalšího, jaké jsou výhody tohoto léku, jaký je jeho mechanismus účinku, dávkování a nežádoucí účinky, které se mohou u některých pacientů vyskytnout.

PROČ SI KOUPIT ALDACTONE 50MG ONLINE Z NAŠÍ LÉKÁRNY?

V posledních měsících se v lékárnách běžně objevuje nedostatek mnoha léků, mezi něž patří i Aldactone. Proto je nákup Aldactone 50 mg v naší online lékárně zárukou, že budete mít vždy k dispozici skladové zásoby. Nabízíme lék v dávce 25 mg, ačkoli je k dispozici i v jiných hmotnostech.

Naše online lékárna se rozhodla nabízet léky nejvyšší kvality, certifikované a ověřené předními organizacemi a laboratořemi. Ačkoli existují generika, jedná se o nepřekonatelný originální lék, často známý jako „vodní pilulka“ s originálním patentem registrovaným společností Pfizer.

Mechanismus účinku přípravku Spironolactone 75mg bez lékařského předpisu

Působí na tělo a kardiovaskulární systém jako draslík šetřící diuretikum. Spironolakton (dostupný v dávce 75 mg bez lékařského předpisu) je známý jako antagonista aldosteronu. Působí na receptory mineralokortikoidních hormonů. V místě ledvinového tubulu je zablokována sodíko-draslíková výměna, což umožňuje vylučování draselných iontů proti reabsorpci sodíkových iontů.

Možná jste to nevěděli, ale spironolakton lze podávat i mladým lidem, kteří chtějí zahájit transgenderový proces, a to u pacientů, kterým byl při narození přiřazen mužský pohlaví. Tato antiandrogenní léčba má údajně také účinky na léčbu ženské plešatosti a hirsutismu v převážně mužských oblastech. Proto vám může pomoci pečovat o vlasy a dokonce omezit akné díky svému působení na testosteron. Názory na fórech se však nezmiňují o jeho použití pro hubnutí.

Pro které lidi může být Aldactone (spironolactone) 25mg užitečný?

Aldakton (spironolakton) 25, 50, 75 a 100 mg tablety jsou předepisovány především osobám s idiopatickými cyklickými otoky, nefrotickým syndromem, esenciální hypertenzí, primárním hyperaldosteronismem nebo jako odpověď na diuretickou léčbu, k léčbě otoků a ascitu spojených se srdečním selháním a myastenií gravis.

Doporučuje se pro dospělé i děti, i když může způsobit poruchy spánku, pokud se užívá večer. Tento podpůrný účinek vyhledávají ti, kteří mají během dne nedostatek energie, a mohou tak využít účinnou a bezpečnou léčbu, která je na seznamu základních léků sestaveném WHO.

K léčbě vašich oblíbených domácích mazlíčků by se léčba spironolaktonem doporučovala také při městnavém srdečním selhání u psů, kde je příčinou chlopenní regurgitace. Tato léčba může být v některých případech doprovázena diuretikem.

Pokud jste těhotná nebo kojíte, lék se nedoporučuje, pokud to není nutné. U kojících žen se předpokládají nežádoucí biologické účinky, včetně kalémie a snížení sekrece mléka.

Doporučená spotřeba a dávkování

Doporučuje se užívat jej během dne, aby se předešlo poruchám spánku, které může způsobit. U pediatrické populace musí lékař nejprve provést vyšetření dítěte, aby mohl lék předepsat. Jeho dávkování se určí podle věku a hmotnosti pacienta a podle toho, zda užívá jiná diuretika.

Užívá se perorálně a zapíjí se sklenicí vody. U dětí mladších 6 let lze tabletu rozdrtit, aby se usnadnilo její vstřebávání a vytvořila se suspenze v tekutině, jak uvádí wiki.

Nežádoucí účinky, které je třeba vzít na vědomí

Nežádoucí účinky jsou u mnoha léků běžné, ale pokud se vyhnete předávkování, budete dodržovat „normální“ dávky a rady lékaře, měly by se vyskytovat jen zřídka. Ve skutečnosti postihují méně než 1 % pacientů. Hlavními účinky může být výskyt horečky, průjmu, pocitu nevolnosti, častého močení nebo dokonce bolesti břicha. Může se objevit zvýšená žízeň, bolesti hlavy a někdy zvracení nebo hyperkalémie.

Pokud máte nepravidelný menstruační cyklus, rychlý úbytek hmotnosti, svalovou slabost nebo zmatenost, měla byste o tom co nejdříve informovat svého lékaře, který Vám může doporučit snížení dávky tablet, aby se předešlo jakémukoli nebezpečí.

Je třeba poznamenat, že konzumace alkoholu má tendenci zvyšovat účinky ospalosti, které se mohou při užívání přípravku Aldactone vyskytnout.