Bactrim

Bactrim

Bactrim forte má jako účinné látky sulfamethoxazol a trimethoprim. Patří do skupiny systémových pesticidů a je prospěšným přípravkem pro léčbu bakteriálních infekcí. Používá ji mnoho pacientů a osvědčila se při mnoha onemocněních, včetně těch, kterými můžete trpět.

Naštěstí je tento lék dostupný online pro širokou veřejnost a lze jej bezpečně zakoupit v našem internetovém obchodě. Před podáním objednávky věnujte několik minut tomu, abyste zjistili všechny užitečné informace o přípravku Bactrim!

Kde si mohu koupit Bactrim bez lékařského předpisu v České republice?

Ačkoli to může být pro někoho překvapením, v současné době je možné objednat si mnoho léků na počítači (v generické nebo oficiální podobě), nebo dokonce na mobilním telefonu. Naše online lékárna vám nabízí své služby, abyste našli látky, které potřebujete pro svou léčbu, ať už si chcete koupit autentický Bactrim forte online, nebo jakýkoli jiný typ léku.

V našem internetovém obchodě ho najdete ve formě 800/160 mg, i když je k dispozici také v dávkách 400/80 mg. Chcete-li zjistit, kolik krabiček si máte objednat, obraťte se na svého rodinného lékaře nebo zdravotnického pracovníka, který určí potřebnou délku léčby. Ujistěte se, že dodržujete tato doporučení, a pokud vám nějaké tablety zbyly, nezapomeňte je bezpečně uložit do lékárničky, mimo dosah vlhkosti, světla a tepla.

Cena

Bactrim 960 mg cena: od Kč 1145.59 do Kč 4536.54.
Bactrim 480 mg cena: od Kč 938.28 do Kč 2814.88.

Lékařské informace

Generický Bactrim je antibakteriální lék používaný k léčbě široké škály bakteriálních infekcí. Bactrim obsahuje sulfamethoxazol a trimethoprim, což jsou dva různé typy antibiotik. Společně bojují proti infekcím způsobeným bakteriemi. Sulfametoxazol je jako sulfamid, zatímco trimethoprim není nijak zvlášť klasifikován. Protože Bactrim obsahuje dvě různá antibiotika, zvyšuje účinnost léčby a zároveň snižuje pravděpodobnost vzniku rezistence na tato antibiotika.

Mechanismus účinku

Trimethoprim 800 a 160 mg je k dispozici za nejlepší cenu v naší online lékárně. V některých obchodech jej lze nalézt také v injekční verzi (i když je mnohem méně předepisován). Lék se skládá z kombinace sulfamidu a diaminopyrimidinu. Tato kombinace má pozitivní účinky na různé infekce, i když je třeba vzít v úvahu měnící se citlivost zárodků na tato antibiotika, aby bylo možné akceptovat její účinnost.

Jeho působení snižuje růst bakterií tím, že inhibuje syntézu proteinů citlivých kmenů a také nukleových kyselin. Tento baktericid lze použít u zvířat s výjimkou kojících nebo březích samic a některých plemen, včetně pinčů a dobrmanů.

Indikace

Generický přípravek Bactrim se často používá při léčbě infekcí zvukovodu, infekcí močových cest, jiných infekcí dýchacích cest, střevních infekcí a turisty.

Jak používat

Bactrim je k dispozici ve formě tablet nebo roztoku k pití. Měl by se zapít plnou sklenicí vody. Pokud se užívá k potlačení střevní infekce s příznaky nevolnosti nebo zvracení, měl by se přípravek Bactrim Generic užívat s jídlem nebo mlékem. Během užívání přípravku Bactrim nezapomeňte pít hodně vody, abyste zabránili vzniku močových sraženin z usazenin.

Předpis musí být pečlivě dodržován, protože tato léčba je nejúčinnější, pokud je v krvi přítomna a udržována v uvedených dávkách. Generický Bactrim se nedoporučuje podávat dětem mladším 2 měsíců, protože se mohou vyskytnout závažné nežádoucí účinky. Generický přípravek Bactrim, sulfamethoxazol a trimethoprim by se měl používat pouze při bakteriálních infekcích.

Kontraindikace

 • Kojení
 • Alergie na trimethoprim a sulfamethoxazol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku.
 • těhotné ženy
 • onemocnění jater
 • zhoršená funkce ledvin.

Interakce

Použití antibiotika BACTRIM se nedoporučuje v kombinaci s :

 • fenytoin
 • zidovudin
 • pyrimetamin
 • walfarin.

Těhotenství a kojení

Během prvního trimestru těhotenství se užívání tohoto antibiotika nedoporučuje. Během kojení se nesmí používat.

Nežádoucí účinky

 • průjem
 • závratě
 • vředy v ústech
 • bolesti hlavy
 • nevolnost
 • ztráta chuti k jídlu
 • zvracení.