Cozaar (losartan)

Cozaar

Trpíte onemocněním zvaným vysoký krevní tlak? Jedná se o stav, který by neměl být brán na lehkou váhu a který si zaslouží léčbu přizpůsobenou každému jednotlivému pacientovi. Naštěstí existují různé způsoby léčby, které mohou pomoci obnovit optimální hodnoty krevního tlaku, včetně přípravku Cozaar, který máme skladem v naší online lékárně.

Před užitím této léčby je nezbytné vědět, jak ji používat, a důležité informace o léku. Tyto informace samozřejmě najdete v příbalovém letáku, který obdržíte spolu s dávkou přípravku Cozaar, když si jej u nás objednáte.

Přípravek Cozaar se používá k léčbě tzv. esenciální hypertenze. Je součástí specifické klasifikace (ARB). Jeho třída souvisí s jeho účinkem, který spočívá v blokování angiotenzinových receptorů. V případě poškození ledvin u diabetiků se doporučuje jako antihypertenzivum. Ale také v případech srdečního selhání, zejména pokud léčba IEC vyvolává nesnášenlivou reakci, která se často projevuje kašlem.

Používá se také při hypertrofii levé komory. Pro všechny tyto případy je nezbytné nechat si poradit od odborníka (nikoli na fóru), který bude schopen stanovit léčbu vhodnou pro každého jednotlivce.

V naší online lékárně vám umožníme koupit Cozaar (losartan) (i když zatím ne v dávce 50 mg) za velmi atraktivní cenu, která může předčit všechna vaše očekávání.

Účinek přípravku Cozaar (losartan) originál až 100 mg

Tablety losartanu draselného (dostupné v dávce až 100 mg, v závislosti na vašich potřebách) působí přímo na převážně aktivní hormon v systému renin-angiotenzin. Vazbou na receptory AT1 lék inhibuje receptory, které v různých oblastech působí uvolňování aldosteronu nebo vazokonstrikci.

Ostatní hormonální receptory tablety a jejího metabolitu nejsou ovlivněny. To platí i pro ACE. Při jeho vysazení si lze všimnout, že hladina angiotenzinu se vrátí k normálu již za 3 dny, proto může být nutné užívat lék dlouhodobě. Léčba bude účinná také na systolický a diastolický krevní tlak.

Studie L.I.F.E., která byla provedena v trojitě zaslepeném protokolu, zkoumala účinky na 9 193 pacientech s hypertenzí a prokázala významné snížení rizika mrtvice.

Cozaar 25 mg: Dávkování a pravidla užívání léku

Nejdříve byste se měli poradit se svým lékařem nebo kardiologem, který má na starosti vaši zdravotní dokumentaci. Pokud jde o dávkování přípravku Cozaar 25 mg, lze jej užívat společně s dalšími léky, které mohou pomoci stabilizovat krevní tlak. Dbejte na zdravou stravu a co nejčastější pohyb, abyste si udrželi dobré zdraví! Žádná léčba by neměla tyto návyky nahradit.

Většina pacientů by měla užívat 50 mg přípravku Cozaar denně (2 tablety po 25 mg). Pokud je odpověď na krevní tlak stále negativní, lze dávku mírně zvýšit. Dávkování samozřejmě závisí na stavu, který chcete léčit, a na vašem fyzickém zdraví!

Mohu si koupit Cozaar online z naší lékárny v České republice?

Cozaar si můžete koupit online i v České republice v naší lékárně. Najdete ho v dávce 25 mg, i když existuje také v dávkách 50 nebo 100 mg. Tento typ nákupu v Itálii je bezpečný a představuje pohodlný způsob, jak získat drogu, aniž byste museli opustit svůj domov.

Objednání a nákup nezabere mnoho času a dodání je urychleno. Problémy s vysokým krevním tlakem je třeba léčit vhodnými léky, mezi které patří i Cozaar. Tento přípravek je také na seznamu základních léků WHO.

Jedná se o produkt, který by mohl být součástí vaší lékárničky, abyste jej měli v případě potřeby po ruce. A my se postaráme o to, abyste dostali skutečný produkt, nikoliv generický!

Nežádoucí účinky léků na krevní tlak

Abyste se vyhnuli většině nežádoucích účinků, je vhodné se během užívání losartanu vyhnout činnostem, které vyžadují vysokou duševní bdělost. Patří sem používání strojů a konzumace alkoholu, které mohou tato rizika zvyšovat. Může způsobit ospalost a nedoporučuje se, pokud kojíte.

Znalost rizik vám umožní nastavit vhodné a přiměřené použití a při objednávání budete vědět, co můžete očekávat. V některých případech může být jako doplňková léčba předepsán hydrochlorothiazid.

Mezi možné nežádoucí účinky patří anafylaktická reakce, trombocytopenie, otok glotis, alergická vaskulitida, bolest hlavy, hučení v uších a u některých pacientů deprese. Léčba může také způsobit zvýšenou uremii a syndrom podobný chřipce.