Lasix (Furosemid)

Lasix

Nadměrná hydratace je nadměrné hromadění tekutin v těle, které je doprovázeno edémy. Zvýšení objemu tekutiny v těle o 5-7 % je poměrně nebezpečné, protože se objevují edémy, stoupá krevní tlak a zvyšuje se zatížení srdce.

Lasix je jedním z celosvětově nejoblíbenějších diuretik. V lékařské praxi se používá již více než 50 let a je považován za jeden z nejsilnějších léků na léčbu otoků.

Pravděpodobně jste si zvykli, že Lasix a další léky se musí kupovat v městských lékárnách. Prodávají se tam originální licencované léky a všichni je používají. Ale líbí se vám ceny Lasixu v městských lékárnách? Pravděpodobně ne, protože jdete na stránky online lékárny. Nikdo nechce za léky platit příliš mnoho, když zná jejich skutečnou cenu. Velké lékárenské řetězce stanovují příplatky, aby pokryly marketingové náklady a dosáhly zisku. A teď si představte, že si Lasix můžete koupit třikrát levněji než v městských lékárnách.

Levný Lasix je skutečný

Možná si myslíte, že je nemožné koupit Lasix levně, ale ve skutečnosti je to snadné. Nákup přípravku Lasix přes internet je legální a bezpečný. Online lékárny prodávají stejné pilulky jako městské lékárny, mají mezinárodní certifikáty kvality a jsou schváleny FDA. Pokud důvěřujete naší lékárně, můžete si být jisti, že se vyhnete podvodu a získáte Lasix online levně.

Cena přípravku Lasix se pohybuje od Kč 951.41 do Kč 3226.31.

Furosemid se používá ke snížení nadbytku tekutin v těle (otoků) způsobených stavy, jako je srdeční selhání, onemocnění jater a ledvin. Může zmírnit příznaky, jako je dušnost a otoky rukou, nohou a břicha.

Tento lék se používá také k léčbě vysokého krevního tlaku. Snížení vysokého krevního tlaku pomáhá předcházet mrtvici, infarktu a problémům s ledvinami.

Furosemid je „vodní pilulka“ (diuretikum), která zvyšuje množství moči. Pomůže vašemu tělu zbavit se přebytečné vody a soli.

Jak používat Lasix

Tento lék užívejte ústy podle pokynů lékaře, s jídlem nebo bez jídla, obvykle jednou nebo dvakrát denně. Nejlepší je vyhnout se užívání tohoto přípravku 4 hodiny před spaním, abyste se vyhnuli vstávání k močení.

Dávkování závisí na vašem zdravotním stavu, věku a reakci na léčbu. U dětí závisí dávka také na hmotnosti. Starší lidé obvykle začínají s nižší dávkou, aby se snížilo riziko nežádoucích účinků. Nezvyšujte dávku ani ji neužívejte častěji, než je uvedeno.

Tento lék užívejte pravidelně, abyste dosáhli nejlepších výsledků. Pokračujte v užívání tohoto přípravku, i když se cítíte dobře. Většina lidí s vysokým krevním tlakem se necítí špatně.

Sukralfát, cholestyramin a kolestipol mohou snižovat absorpci furosemidu. Pokud užíváte některý z těchto léků, oddělte každou dávku furosemidu nejméně o 2 hodiny.

Nežádoucí účinky

  • Závratě
  • Závratě,
  • Bolesti hlavy
  • Rozmazané vidění

Pokud některý z těchto účinků přetrvává nebo se zhoršuje, okamžitě informujte svého lékaře nebo lékárníka.

Abyste snížili riziko závratí a točení hlavy, vstávejte ze sedu nebo lehu pomalu.

Velmi závažná alergická reakce na tento lék je vzácná.

„K diuréze dochází do 15 minut po použití přípravku Lasix“.

Furosemid poskytuje okamžitý účinek a nehromadí se v těle. Účinek se vyvíjí intenzivně a mizí za 4-5 hodin. Krátká doba působení není nevýhodou, protože dlouhá diuréza je pro tělo nebezpečná. Diuretika vylučují užitečné vitaminy a minerály včetně draslíku, který je při nadbytku tekutin pro srdce velmi důležitý.

Dalším kritériem ve prospěch Lasixu je jeho 100% účinek v termické fázi selhání ledvin. Furosemid aktivuje přirozený proces vylučování moči a přebytečné tekutiny i při snížené funkci ledvin.