Lisinopril

Lisinopril

Lisinopril pomáhá snižovat krevní tlak jednou tabletou denně a snižuje riziko kardiovaskulárních komplikací. Je důležité, abyste léčbu doprovázeli novým životním stylem, který vám umožní zlepšit vaše zdraví, počínaje vyváženou stravou a sportem. Lisinopril se rovněž ukázal jako účinný u pacientů se srdečním selháním.

Kde si mohu koupit generický Lisinopril v České republice?

Na našich webových stránkách si můžete koupit Lisinopril bez lékařského předpisu online v Itálii. V lékárně Nova-Lekarna najdete lisinopril 20 mg, 10 mg a 5 mg.

Ceny se pohybují od Kč 1002.62 do Kč 5694.08.

Jak lisinopril působí v těle?

Tělo má přirozené sloučeniny, které regulují krevní tlak, a jednou z nich je angiotenzin II, který vzniká přeměnou enzymu angiotenzinu. Angiotenzin II způsobuje zúžení cév.

Lisinopril inhibuje ACE, takže produkuje méně angiotenzinu II. Tím se snižuje zúžení cév a krev může volněji proudit. Srdce tak funguje normálně, bez nutnosti námahy. Proto je také tak účinný pro osoby trpící srdečním selháním.

Kdo si ji může vzít?

Svůj recept na lisinopril si můžete bezpečně obnovit u euroClinix. Léčbu lze obnovit, pokud je vám více než 18 let. Pokud vám však lékař již předepsal jinou léčbu, měli byste se s ním poradit o její změně.

Kdo ji nemůže přijmout?

Pokud jste těhotná, máte cukrovku, onemocnění ledvin, jater nebo srdce nebo onemocnění pojivové tkáně, nemůžete tuto léčbu používat. Pokud máte jakékoli pochybnosti, obraťte se na svého lékaře, který vám poskytne další informace.

Během online lékařské konzultace k obnovení předpisu na lisinopril prosím poskytněte co nejvíce informací, aby lékař mohl stanovit co nejlepší diagnózu.

Jak užívat lisinopril?

Léčba lisinoprilem by měla probíhat podle pokynů lékaře. Jednu tabletu 5 mg, 10 mg, 20 mg nebo 40 mg užívejte jednou denně a zapijte ji sklenicí vody.

Existují nějaké vedlejší účinky?

Stejně jako u každé léčby na předpis se mohou u lidí, kteří ji užívají poprvé, vyskytnout některé nežádoucí účinky. Nejčastěji se vyskytují závratě, mdloby, únava, rychlý přírůstek hmotnosti nebo nepravidelné močení.

Závažnější nežádoucí účinky mohou zahrnovat alergické reakce, závratě, ospalost, nevolnost, průjem nebo dokonce svědění, ale ty jsou velmi vzácné.

Pokud tento problém přetrvává, kontaktujte svého lékaře.