Pamelor (Nortriptylin)

Pamelor je obchodní název pro nortriptylin HCL, antidepresivum používané k léčbě poruch nálady, jako je klinická deprese. Pamelor se někdy používá k léčbě dětské enurézy, chronického únavového syndromu a migrény.

Pamelor je k dispozici ve formě tablet k perorálnímu užití.

Léčivou látkou přípravku Pamelor je tricyklické antidepresivum nortriptylin HCL. Nortriptylin může ovlivnit rovnováhu neurotransmiterů, jako je serotonin a dopamin, v mozku, a tím zmírnit příznaky psychiatrických poruch nálady a deprese. Nortriptylin HCL je obzvláště účinný proti endogenní depresi, která je charakterizována abnormálním chováním endogenních opioidů produkovaných organismem.

Nortriptylin HCL se někdy předepisuje k léčbě dětské enurézy, panických poruch a vzácně chronického únavového syndromu a migrény, pokud jiné léky nezabírají.

Pamelor je předepisován především pacientům s depresí.

Kde si mohu koupit Pamelor bez lékařského předpisu?

V Nova-Lekarna si můžete koupit Pamelor 25 mg bez lékařského předpisu. Pokud si ceníte svého času, využijte našich služeb.

Naše výhody:

 • Nízká cena Pamelor
 • Pamelor bez lékařského předpisu
 • Rychlé Pamelor na dobírku
 • Spolehlivý servis, prověřený léty.

Cena léku v naší online lékárně:

 • 60 tablet – Kč 879.65
 • 90 tablet – Kč 1219.20
 • 120 tablet – Kč 1558.74
 • 180 tablet – Kč 2237.83
 • 270 tablet – Kč 3256.47
 • 360 tablet – Kč 4275.10

Dodání na dobírku trvá 2 až 8 dní. Vaše objednávka bude odeslána v anonymním balíčku a její obsah budete znát pouze vy.

Bezpečnost vašeho nákupu v naší lékárně je zaručena zabezpečeným protokolem pro přenos dat (SSL).

Obecné informace o Pamelor

Pamelor, známý také jako nortiptylin, patří do skupiny silných tricyklických antidepresiv. Lék mění chemické látky v mozku, které mohou být v nerovnováze, a řídí jejich fungování. V tomto smyslu slouží Pamelor jako jedinečný lék, který léčí příznaky deprese. Kromě toho je přípravek často podáván pacientům trpícím jinými stavy, které nejsou uvedeny v příručce.

Doporučení pro použití

Pokud chcete v relativně krátké době dosáhnout pozitivních a bezpečných výsledků, dodržujte všechna doporučení a další rady lékaře. Užívejte lék podle pokynů bez jakýchkoli úprav nebo změn. Doporučenou dávku nezvyšujte, nesnižujte ani nezdvojnásobujte, pokud vám to nedoporučí lékař. Neměli byste Pamelor přestat užívat náhle, abyste se vyhnuli možným nepříjemným a obtěžujícím účinkům z vysazení. Pokračujte v užívání léku, i když se vaše příznaky zlepší. Pro dosažení nejlepších výsledků absolvujte celou léčbu.

V případě, že jste zapomněl(a) užít dávku Nortiptylinu, vezměte si ji, až si vzpomenete, nebo ji vynechejte. Následující plánovanou dávku však nikdy nezdvojnásobujte. Nekombinujte užívání přípravku Pamelor s alkoholem, grapefruitem nebo grapefruitovou šťávou, pokud nechcete mít další nežádoucí účinky.

Co se stane, když vynechám dávku?

Pokud vynecháte dávku, užijte ji co nejdříve. Pokud se blíží čas další dávky, vezměte si pouze tuto dávku. Neužívejte dvojnásobné nebo dodatečné dávky.

Nežádoucí účinky

Pokud příznaky deprese nevymizí nebo se zdá, že lék nemá žádný účinek, zavolejte svého lékaře. V případě výskytu závažných nežádoucích účinků vyhledejte lékařskou pomoc. Mezi další hlášené závažné komplikace přípravku Pamelor patří alergické reakce, rozmazané vidění, křeče, bolest na hrudi, halucinace, úzkost, rozrušení, nepravidelný srdeční tep, ztráta chuti k jídlu, náhlé změny hmotnosti, nevolnost, zvracení, průjem, mdloby atd.

Bezpečnostní opatření a kontraindikace

Pamelor by neměl být podáván bez primárního předpisu nebo pokynů. Podrobné informace o užívání přípravku Nortiptylin, dávkování, kontraindikacích a dalších důležitých bodech získáte od lékaře. Kromě toho poskytněte svému lékaři veškeré informace o svém zdravotním stavu a stávajících komplikacích. Uveďte problémy (pokud existují), jako např.

 • poruchy srdce, ledvin nebo jater
 • problémy s rytmem, srdeční infarkt nebo křeče v anamnéze;
 • komplikace štítné žlázy;
 • diabetes jakéhokoli druhu;
 • různé typy duševních poruch;
 • problémy s močením;
 • maniodepresivita atd.

Lékové interakce

Před kombinací přípravku Pamelor s jinými léky si ověřte jeho interakce. Před užitím přípravku s léky na spaní, svalovými relaxancii, léky proti záchvatům, narkotickými léky proti bolesti a dalšími léky se poraďte se svým lékařem. Informujte svého poskytovatele zdravotní péče o nedávné léčbě antidepresivy SSRI předem, abyste snížili možnost nežádoucích nežádoucích účinků.

Skladování léku

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladujte při pokojové teplotě mezi 15 a 30 °C. Nádobu uchovávejte těsně uzavřenou. Po uplynutí doby použitelnosti nepoužitý lék vyhoďte.